تصاویر ترسناک ترین رستوران های جهان

2,429
تصاویر ترسناک ترین رستوران های جهانتصاویر ترسناک ترین رستوران های جهان

 

 

رستوران آلکاتراز ترکیه
این رستوران برای مشتریان شرایطی را فراهم می‌کند که کاملاشبیه زندان مخوف آکاتراز است ومشتریانش را به غذاهای عجیب و غریب با افرادی به شکل با افرادی به شکل پرستار و دکتر تا سر حد مرگ میترساند.

تصاویر ترسناک ترین رستوران

رستوران درختی زرد در نیوزلند
این رستوران با ارتفاع ۱۰ متری در بالای یک درخت قرار داده شده است و در میان جنگل از مشتریان خود استقبال می‌کند وخطرات احتمالی جنگل بر عهده خود مشتری است؛چراکه این جنگل دارای حیوانات و حشی و خطرناک است.

تصاویر ترسناک ترین

رستوران یخی لاینیو در فنلاند
این رستوران یخی بسیار سرد است و مراجعه‌کنندگان باید حتما باپوشش گرم وارد رستوران شوند چراکه درجه سرما در این رستوران تا ۲۴ درجه فارنهایت (منفی ۴ درجه سلسیوس) پایین می‌آید.

تصاویر ترسناک

تاریکترین رستوران در یکی از شهرهای آلمان
این رستوران به طرز عجیبی وحشتناک طراحی شده و تاریکی و سیاهی هولناکی در انتظار مشتریانش است. مشتریان به طور کامل دید ندارند، میز و غذاهای خود را باید پیدا کنند ودر این بین اتفاقات زیادی برایشان رخ خواهد داد؛از قبیل غیب شدن غذا و عوض شدن مزه غذا و…

رستوران نینجا در نیویورک
یکی از ترسناک‌ترین رستوران‌ها که به شکل وشمایل محلی ژاپن طراحی شده است و مشتریان اگر قصد غذا خوردن در این رستوران را دارند باید بدانند اگر وارد این رستوران شدند از حملات احتمالی نینجا‌ها وسامورایی‌ها با شمشیر تیز به شدت خواهند ترسید.


دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

۰نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.