تصاویر دختران بد حجاب در خودرو که تبدیل به یک مد شده است !!!

1,233
تصاویر دختران بد حجاب در خودرو که تبدیل به یک مد شده است !!!رنگ وبوی شهر لباس‌ها و آدم‌هایش این روزها بسیار و بیشتر از آنچه من وشما فکرش رامی‌کنیم دستخوش تغییر شده است.
پوشش بانوان جامعه ایرانی که روزگاری جلادهنده مجله مروارید در صدف و نگین انگشتری داشت حالا رنگ باخته طوریکه آنچه به عنوان مانتو و روسری برتن برخی از بانوان شهری می‌بینیم هویت اصلی خود را از دست داده‌اند. لباس‌ها بی‌دکمه شده، شلوارها آب رفته و حتی سیگار در انگشتان برخی از زنان جامعه ما عادت شده است.
گویا در یک دنیای دیگری زندگی می‌کنیم. ویترین ولباس‌های برخی بانوان جامعه ما مهمترین مرکز خرید و اشاعه مدل‌های غربی شده است.

تصاویر دختران بد حجاب در خودرو که تبدیل به یک مد شده است !!!

 

 

وقتی در خیابان های شهر قدم می‌زنی و بادقت هم‌وطنانمان خود را نظاره کنی افراد کم‌حجاب بیشتر به چشم می‌خورند؛ مانتو‌ها بی دکمه، گوش‌ها بیرون و پر از زیورآلات ولی دلیل این نوع پوشش چیست؟

حسین قرائی مقدم جامعه‌شناس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان در این باره معتقد است: اکنون بانوان کم‌حجاب ما ادای حجاب را در می‌آورند طوریکه به اجبار به رعایت حجاب روی آورده باشند و ظاهر جامعه ما نشان می‌دهد که این قشر از دختران و زنان ما تنها حجاب را اجابت کرده‌اند و به رعایت آن مجاب نیستند.

وی  در ادامه می‌گوید: از لحاظ جامعه شناسی افرادکم‌حجاب به شکلی  کاملاً ظاهری و از روی ترس از مسئولان ارشد شهری و کشوری و یا خانواده خود به حجاب تن داده‌اند چرا که اگر این افراد مجاب شده بودند باطناً به رعایت این مهم می‌پرداختند.

تصاویر دختران بد حجاب

**جوانان ۱۲ تا ۲۵ ساله‌ در چنگال شوم فرهنگ غربی

روز به روزپوشش ایرانی اسلامی جامعه ما در حال رنگ باختن و کمرنگ‌تر شدن است و از در و دیوار شهرهای ما فرهنگ ضدحجاب می‌بارد و در این بین جوانان ۱۲ تا ۲۵ ساله‌ بیشتر از سایر افراد درگرداب مهلک اشاعه مدل‌های غربی درگیر شده‌اند.

حسین باهر استاد دانشگاه شهیدبهشتی درگفت‌وگو با خبرنگار مادر این خصوص می‌گوید: این افراد به دلیل اقتضای سنی خود که دنبال آزادی و جلب توجه هستند الگوبرداری بالایی داشته و تحت تأثیر ماهواره در  گرداب اشاعه مدل‌های غربی گرفتار می‌شوند.

تصاویر دختران

**ایران بهترین بازار فروش فرهنگ غربی

از آنجایی که رنگ و بوی پوشش جامعه ما به گفته مادران و پدران دیگر مثل سابق نیست وهیچ گونه مطابقتی با فرهنگ زیبای ایرانی اسلامی ما ندارد حال سوال اینجاست که این نوع پوشش ازکجا آمده است؟

حمیدرضا ۳۰ ساله در گفت‌وگو باخبرنگار ما می‌گوید: تمامی آنچه از پوشش چه درپسران و چه در دختران جامعه می‌بینیم همه بازتاب‌ ماهواره است و غربی‌ها فرهنگ خود را در بازارها می‌فروشند، کمتر بوتیک و مغازه‌ای رامی‌توانی پیدا کنی که جنس و کالایی مطابق با فرهنگ ایرانی اسلامی ما در آن به فروش برسد.

باران ۲۶ ساله نیز معتقد است: تمامی رفتار مابازتاب ماهواره و القای ناخودآگاه فرهنگ غربی ازجانب سازندگان فیلم‌های کشورهای بیگانه است.

**قبح سیگار شکسته شد

پشت چراغ قرمز درکنار ماشینی توقف کردم که راننده آن خانم بود او سیگار به دست گرفته بودو پوشش مناسبی نداشت وقتی از او جویا شدم گفت: از محدودیت بدم می‌آید و حجاب آزادی مرا سلب می کند و اگر سیگار می‌کشم دلیلش مد است.

باهر جامعه‌شناس در این باره می‌گوید:اکنون سن مصرف قلیان،سیگار و حتی مواد مخدر بین دختران جامعه ما به سن راهنمایی رسیده و این وضعیت نگران‌کننده است.

رفتار عجیب دختران در خودرو +تصاویر

**شیوه جدید بدحجابی

اگر درخیابان های شمال شهر تهران حرکت کنیم، دختران و زنانی را می بینیم که مانند مردان  سیگاربه دست گرفته ،شال از سر انداخته اند و پسران را تحریک به کورس خیابانی می کنند.
البته رفتار از برخی دختران از این حدنیز گذشته به طوری این افراد این روزها با کوتاه کردن موی خود (مدل پسرانه) پلیس و مردم رافریب داده و در خودروهای گران قیمتشان در شهر تردد می کنند، شاید اگر شما هم از فاصله دور این دختران را ببتید متوجه نمی شوید که آنان پسر هستند یا دختر؟.

ازجمله رفتارهای برخی دختران که این روزها در شهر مشاهده می شود همراه داشتن سگ در صندلی کمک راننده است ،سگ های کوتاه از نژدهای مختلف که به قول خودشان میلیون ها تومان ارزش دارند و شناسنامه پاکیزگی نیز دریافت کرده اند.

شاید این گروه اندک ازجامعه ندانند که در کشورهایی که از آنها الگو گرفته اند، این گونه رفتارها رذایل فکری تلقی می شود.

رفتار عجیب دختران در خودرو +تصاویر

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

۰نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.