تصاویر شبنم قلی خانی + بیوگرافی

2,534

تصاویر شبنم قلی خانی + بیوگرافیشبنم قلی خانی متولد ۱۳۵۶ در تهران به دنیا امده است .شبنم قلی خانی بازیگری در سریال مریم مقدس به کارگردانی شهریار بحرانی به عنوان نقش اصلی سریال, مریم مادر عیسی مسیح را ایفای نقش کرد .وی معروفیتش ار مدیون سریال مریم مقدس می داند .

نحوه آشنایی شبنم قلی خانی و همسرش

خواهر شبنم قلی خانی و خواهر رضا (همسر شبنم قلی خانی) برای اینکه بتوانند این دو جوان را به هم برسانند . دست به اقدام جالبی زدند . خواهر رضا ,بردارش را به خواهر دوستش, شبنم معرفی کردند . برای یک پروژه ساده ماکت سازی .اما این ماجرا به یک پروژه ماکت سازی ختم نشد و پس از آشنایی های مکرر به یکدیگرعلاقه مند شدند . و در نهایت در سال ۸۶ شبنم قلی خانی جواب بله را به همسرش گفت . در حال حاضر ۶ سال از این ازدواج می گذرد وهیچگاه پیش نیامده است که شبنم قلی خانی عکس و یا مصاحبه ای ازهمسرش منتشر کند . چراکه به گفته شبنم قلی خانی همسرم دوست ندارد جلوی دوربین باشد و ترجیح میدهد زندگی عادی خود را دنبال کند .

پس از ازدواج همسر شبنم قلی خانی به دلیل موقیت کاری ساکن دبی می شود و درچند سال اول زندگی مشترک به دور از هم زندگی می کردند .درحال حاضر شبنم قلی خوانی به همراه همسرش برای ادامه تحصیلی به استرالیا سفر کرده اند .خانم قلی خانی علت سفر به استرالیا را کسب دانش و علم بیشتر در حرفه کارگردانی اعلام کرده است .

عکس شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانیتصاویر زیبا شبنم قلی خانیتصاویر شبنم قلی خانی + بیوگرافیتصاویر شبنم قلی خانی


دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

۰نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.