تصاویر دختر شایسته عراق

3,629
تصاویر دختر شایسته عراقمدیریت رقابت دختر شایستۀ عراق در دهم سپتامبر اعلام کرده بود که پس از بیش از ۴۰ سال، اولین رقابت مورد تایید بین‌ المللی را در بغداد برگزار خواهد کرد.آخرین باری که این رقابتها در عراق برگزار شده بود به سال ۱۹۷۲ بازمی‌گردد.

نخستین مسابقه دختر شایسته عراق در ۴ دهه اخیر، نوزدهم دسامبر در این کشور به منظور افزایش جذابیت های گردشگری، گشایش یافت که بدنبال آن“شَیما قاسم” پس از یک رقابت داغ میان شرکت کنندگان در مسابقات دخترشایستۀ عراق به این عنوان برگزیده شد.

منابع نزدیک به شَیما قاسم، دختری اهل کرکوک که به عنوان دختر شایستۀ عراق انتخاب شد، خبر دادند داعش دختر برگزیده عراق را تهدید کرده است. بطوریکه گویا تلفنی ناشناس به او شده و درجریان این تماس از او خواسته شده تا به داعش بپیوندد و جهاد نکاح انجام دهد.

این درحالیست که منابع نزدیک به هیئت داوری مسابقه دختر شایسته عراق، تایید کرده‌اند که اگرچه این تماس در ابتدا برای شَیما ناخوشایند و اضطراب‌زا بوده، اما او در کل چندان تحت تاثیر این تماس تلفنی قرار نگرفته وگفته است که به مسیرش ادامه خواهد داد و اعلام کرده که با کسب عنوان دختر شایستۀ عراق،مسئولیت اثبات این واقعیت که عراق با وجود درگیری با تروریسم و خشونت، هنوز کشوری سرشار از زیبایی و فرهنگ است را بر شانه‌های خود احساس می‌کنند.او توضیح که داده که پیروزیش یک پیام بشردوستانه دارد و او این پیام را به جهان خواهد رساند تا بهترین نماینده برای کشور عراق باشد.

سایت عکس

 

 

تصاویر دختر شایسته عراقتصاویر دختر شایستهتصاویر دخترتصاویر دخترانشیما قاسم


دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

۰نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.