تصاویر درگیری خونین در بازی لیگ دسته اول

1,248
تصاویر درگیری خونین در بازی لیگ دسته اول

 ایرانجوان بوشهر، مس رفسنجان، شاهین بروجرد و امید گناوه در گناوه گرد هم آمدند تا با هم رقابت کنند و در نهایت دو تیم برتر به لیگ برتر صعود کنند اما رقابت جای خود را به زد و خورد داد و متاسفانه چندبازیکن مصدوم شدند و کارشان به بیمارستان کشید. خدا را شکر که در این زد و خورد کسی دار فانی را وداع نگفت که اگر این اتفاق رخ می داد در همه جای جهان سر و صدا می کرد.
این تصاویری که نگاه می کنید مربوط به بازی مس رفسنجان و ایرانجوان بوشهر است. البته در دیگر بازی یعنی پیکار شاهین بروجرد و امید گناه هم درگیری شدید بین بازیکنان دو تیم رخ داد و در این دوئل های خونین و درد آور تیم های امید گناوه ومس رفسنجان به لیگ برتر صعود کردند!
سوال اینجاست چه به این نوجوانان یاد داده ایم که جای دنبال کردن توپ یکدیگر را دنبال می کنند و به جای نشانه گرفتن دروازه فک و صورت حریف را نشانه می گیرند؟
دعوا به خاطر فوتبالی که قرار است مایه نشاط و سرگرمی باشد و دعوا به خاطر فوتبالی که قرار است بهانه رقابت باشد!
واقعا که مایه شرمساری است و باید به صراحت گفت آنچه که امروز به نوجوانان خود یاد می دهیم نتیجه به هر قیمتی است.
ایران سرزمین تختی ها و پوریای ولی ها بودکه آوازه رشادت و جوانمردی اشان جهانی شده بود. این تصاویر درد آور تلگنری است برای همه ماها و نشان می دهد که راه در فوتبال اشتباه رفته ایم و اگر نخواهیم از راه اشباه برگردیم دیدن این تصاویر به زودی زود عادی خواهد شد.

تصاویر درگیری خونین

 

تصاویر درگیری خونین در بازی لیگ دسته اول

تصاویر درگیری خونین

 


دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

۰نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.