تصاویر عجیب ترین جاسازهای مواد مخدر

2,063
تصاویر عجیب ترین جاسازهای مواد مخدر
روانشناسان معتقدند اگرخلاقیت‌هایی که برای جاسازی مواد مخدر انجام می شود در راه درست و رشته‌ای مفیداستفاده می‌شد،این افرادمی‌توانستند فردموفقی باشند.گاهی قاچاقچیان مواد مخدر برای انتقال مواد مخدر دست به ابتکاراتی می‌زنندکه ماموران پلیس نیز حیرت می‌کنند.انتقال تریاک از تهران به لس‌آنجلس با پلوپز

تصاویر عجیب تریناین پلوپز ایرانی مسیری طولانی ازتهران تا فرودگاه لس‌آنجلس را طی کرده بود. در این پلوپز به طرز ماهرانه‌ای تریاک در بسته‌های دارچین جاسازی شده بود.

این پلوپز توسط مردی به لس‌آنجلس منتقل شده بودکه ماموران گمرک ایالات متحده آمریکا در فرودگاه پی می‌برند در پلوپز مردی که آن را حمل می‌کرد و از ایران آمده بود مواد مخدر از نوع تریاک به ارزش تقریبی۱۱۰ هزار دلار جاسازی شده است.

 

کوکائین وسط بیسکوییت وانیلی

تصاویر عجیب ترین جاسازهای مواد مخدردر آوریل سال ۲۰۱۵،ماموران فرودگاه بین‌المللی جرج بوش درشهر هیوستون واقع در ایالت تگزاس متوجه شدند بسته بیسکوییت وانیلی یک شهروند اهل گواتمالا،حاوی کوکائین است.

وسط بیسکوییت‌ها به جای کرم،با کوکائین پر شده بود. ارزش تقریبی این محموله قاچاق ۶۰ هزار دلار برآوردشد.

تریاک در بسته شکلات ایرانی به مقصد کانادا

تصاویر عجیبدر این بسته شکلات ایرانی،به جای شکلات، تریاک جاسازی شده بود. این بسته قرار بود راهی طولانی را باهواپیما و درچند مرحله از ایران تا کانادا طی کند.

که با تیزهوشی ماموران گمرک شهر درسدن آلمان، قاچاقچیان موفق به عملی کردن نقشه شوم خود نشدندو ناکام ماندند.

جاسازی ۳ کیلوگرم هروئین وسط دو نارگیل به مقصد ایتالیا

جاسازی مواد مخدر با روش های عجیب قاچاقچیان

این نارگیل‌ها معمولی نیستند. داخل این دونارگیل ۳ کیلوگرم هروئین جاسازی شده است. ماموران فرودگاه شهر میلان ایتالیا این نارگیل‌ها را کشف و در این رابطه یک نفر رادستگیر کرده‌اند.

کشف یکی از بزرگترین محموله‌های تریاک تاریخ آلمان و دستگیری اتباع ایران و ایتالیا

جاسازی مواد مخدر با روش های عجیب قاچاقچیاناین‌جا مقرپلیس شهر ووپرتال آلمان است و بسته‌هایی که روی میز قرار دارند، از بزرگترین کشفیات تریاک درتاریخ جمهوری فدرال آلمان است.

در رابطه با این کشف پلیس آلمان ۷ نفرکه تابعیت ایران و برخی‌شان تابعیت ایتالیا را داشتند دستگیرشدند.

کوکائین جاسازی شده در پیچ به مقصد آفریقای جنوبی

جاسازی مواد مخدر با روش های عجیب قاچاقچیانماموران فرودگاه بین‌المللی پایتخت بوئنوس آیرس پایتخت آرژانتین مجموعه‌ای از این پیچ‌ها کشف کردند که مجموعا داخل آن‌ها بیش از ۲۰ کیلوگرم کوکائین جاسازی شده بود.

مردی اهل پرو قصدداشت این پیچ‌ها را از آرژانتین به آفریقای جنوبی منتقل کند که موفق نشد و دستگیرشد.

تریاک جاسازی شده در پیچ از مبدا ایران به مقصد کانادا

جاسازی مواد مخدر با روش های عجیب قاچاقچیان

این پیچ‌ها از ایران راهی کانادا بودندکه توسط ماموران فرودگاه کشف شدند.

جاسازی ماری‌جوآنا در بسته پستی حاوی ساعت از مبدا هلند به مقصد ژاپن

جاسازی مواد مخدر با روش های عجیب قاچاقچیاندر این ساعت‌ها که دریک بسته پستی از هلند به ژاپن فرستاده شده بودند،به طرزماهرانه‌ای ماری‌جوآنا جاسازی شده بود. در این رابطه دو نفر دستگیرشدند.

جاسازی هروئین در قالیچه‌های ایرانی از مبدا ایران به مقصد کشورهای اروپایی

جاسازی مواد مخدر با روش های عجیب قاچاقچیاندرسال ۲۰۱۴ یکی از کم‌سابقه‌ترین کشفیات مواد مخدر در آلمان رخ داد.این کشف مواد مخدر تا مدت‌ها سوژه رسانه‌های آلمانی بود.۹ قالیچه ایرانی در قسمت بار فرودگاه لایپزیگ-هاله کشف شده‌اند که ۴۵ کیلوگرم هروئین به طرزی ماهرانه درآن‌ها جاسازی شده بودند.

تکنیک جاسازی به گونه‌ای بود که شکی برنمی‌انگیخت و دیده نمی‌شد.پلیس آلمان اعلام کردهروئین کشف شده بسیارباکیفیت و نرم است و میلیون‌ها یورو قیمت دارد.

جاسازی هروئین در تار و پود کنار قالیچه ایرانی در آلمان

جاسازی مواد مخدر با روش های عجیب قاچاقچیانحساسیت ماموران فرودگاه لایپزیگ در کنترل جدی‌تر این محموله، به خاطر سنگینی غیرمعمول قالیچه‌ها برانگیخته شد. در هر قالیچه ۵ کیلو پودر هروئین جاسازی شده بود ومواد مخدر در ریسمان‌های نازکی قرار داشتند که درتار و پودکناره‌ فرش‌ها تنیده شده بودند.

این قالیچه‌ها دریک محموله بارهوایی از ایران قرار داشته‌ و به مقصد گیرندگانی در لهستان، فرانسه، بلژیک و کنگو ارسال شده بودند.

جاسازی ماده مخدر مت‌آمفتامین (شیشه) در کفش

جاسازی مواد مخدر با روش های عجیب قاچاقچیانده تبعه مالزی قصد داشتندبا جاسازی ماده مخدرشیشه درکفش، محموله خود را به نیوزلند برسانند که موفق نشدند و این محموله توسط ماموران پلیس کشف شد.ارزش تقریبی این محموله ۱۰ میلیون دلار برآوردشده است.

کنسرو کوکائین از مبدا کلمبیا به مقصد اکوادور

جاسازی مواد مخدر با روش های عجیب قاچاقچیاناین کنسروها ظاهرا باید کنسرو آناناس باشندولی داخل آن‌ها کوکائین است.این محموله قرار بود از کلمبیا به اکوادور منتقل شودکه با تیزهوشی ماموران پلیس قاچاقچیان موفق نشدند.

محموله بزرگ هروئین در سیرترشی‌های ایرانی در آلمان

جاسازی مواد مخدر با روش های عجیب قاچاقچیاناین محموله مواد مخدر یکی ازمعروف‌ترین کشفیات موادمخدر درتاریخ آلمان است.این بزرگ‌ترین محموله هروئین است که در طول چند دهه گذشته در آلمان کشف وضبط شده است.

پلیس ‌آلمان سال ۲۰۱۴ موفق شد۳۳۰ کیلوگرم هروئین جاسازی شده را در محموله‌ای از مبدا ایران در آلمان کشف کند.

تریلی با پلاک ایران حامل سیرترشی ایرانی با محتوای هروئین در آلمان

جاسازی مواد مخدر با روش های عجیب قاچاقچیانبازرسان گفتند این مواد مخدر در محموله‌‌ای که از ایران فرستاده شده و ظاهراحامل خیارشور و سیرترشی بوده پیدا کرده‌اند. ارزش این موادبر اساس نرخ رایج مواد مخدرقاچاق در خیابان‌ها حدود ۵۰ میلیون یورو ارزیابی شده است.

جاسازی کوکائین وسط کتاب

جاسازی مواد مخدر با روش های عجیب قاچاقچیاناین کتاب که درآن کوکائین جاسازی شده است توسط ماموران فرودگان شهردرسدن آلمان کشف شده است.

جاسازی ماری‌جوآنا در لاستیک یدکی خودرو

جاسازی مواد مخدر با روش های عجیب قاچاقچیاناین محموله مواد مخدرتوسط سگ موادیاب پلیس در ایرلند کشف شد.

جاسازی هروئین در بسته قهوه

جاسازی مواد مخدر با روش های عجیب قاچاقچیانماموران گمرک ایالات متحده آمریکا درفرودگاه بین‌المللی میامی این بسته قهوه از مبدا گواتمالا که در آن هروئین جاسازی شده بود را کشف کردند.

جاسازی شیشه در بسته شکلات

جاسازی مواد مخدر با روش های عجیب قاچاقچیانماموران گمرک ایالات متحده آمریکا در فرودگاه بین‌المللی لس‌آنجلس،بسته‌های شکلاتی که در آن‌ها به طرز ماهرانه‌ای ماده مخدر مت‌آمفتامین (شیشه) جاسازی شده بود را در چمدان مردی که به آن مشکوک شده بودندکشف کردند.

جاسازی کوکائین وسط بسته‌های گوشت منجمد

جاسازی مواد مخدر با روش های عجیب قاچاقچیاناکتبر سال ۲۰۱۵ ماموران گمرک ایالات متحده آمریکا در فرودگاه بین‌المللی جان اف کندی در نیویورک به مردی که درچمدان خود بسته‌های گوشت منجمد حمل می‌کرد مشکوک شدند.

پس از بازرسی چمدان این مرد مشخص شد وسط گوشت‌های منجمد کوکائین جاسازی شده است.

جاسازی کوکائین وسط مواد غذایی

جاسازی مواد مخدر با روش های عجیب قاچاقچیان

مجموعه بسته‌های مواد غذایی که یک تبعه کشور پرو آن‌ها را باهواپیما به نیویورک منتقل کرده بود. داخل همه این موادغذایی کوکائین جاسازی شده بود.


دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

۰نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.